Organizer Ślubny Isteria format A4

WYPRZEDAŻ -60%! Nowa cena: 39,90 zł

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 39,90 zł

Stara cena: 99,90 zł

organizer slubny a4 zdjecie1

Wyjątkowo gustowny i idealny na prezent dla narzeczonej, przyjaciółki lub znajomych, którzy w najbliższym czasie planują ślub.

CZY O WSZYSTKIM PAMIĘTALIŚMY...??

- to pytanie, które najczęściej nurtuje nowożeńców. Dzięki Organizerowi z łatwością brzmi - TAK!

Organizer Ślubny pomoże zadbać o każdy istotny element przyszłej uroczystości ślubno-weselnej. Pozwala przygotować uroczystość oszczędzając przede wszystkim czas dając poczucie pewności, że nie zapomni się o niczym ważnym podczas długich i stresujących przygotowań.

Zawarte w nim wskazówki, schematy, tabele i propozycje sprawią, że dopracowany będzie każdy istotny element uroczystości, aby ten dzień pozostał w pamięci nie tylko przyszłych małżonków, ale także w pamięci gości.

Organizer Ślubny - Co znajduje się w nim takiego szczególnego? I.Katalog ze zdjęciami „Inspiracje. Zawiera mnóstwo interesujących przykładów dekoracji będących wspaniałym źródłem inspiracji oraz nowych pomysłów na wyjątkową organizację ślubu i wesela. II. Część merytoryczna.

Zawiera piętnaście tematycznych rozdziałów w najdrobniejszym szczególe, które zadbają o ostateczne dopełnienie obowiązków przedślubnych. „Lista Obowiązków / Formalności - z łatwością można odznaczać czynności konieczne do wykonania przed ślubem. „Harmonogram Budżetu ułatwi kontrolę nad wydatkami poniesionymi podczas organizacji uroczystości.

organizer slubny a4 zdjecie2
organizer slubny a4 zdjecie3

W rozdziałach: „Uroczystość Zaślubin, „Przyjęcie Weselne, „Stroje Ślubne, „Fotograf, „Kamerzysta, „Muzyka, „Papeteria, „Wypieki, „Kwiaty, „Transport, zawarte są tabele wraz z pytaniami. Pomogą porównać firmy, z którymi należy współpracować.

„Lista Gości czy formularz „ Ustawienia Stołów - usprawnią przygotowania przedślubne. „Rozmaitości- przyszła para młoda może stworzyć listę prezentów „Niezbędnik Panny i Pana Młodego – przypomni o najważniejszych przedmiotach i dokumentach do zabrania w dniu ślubu.

Rozdział „Podróż Poślubna ułatwi wybór i organizację tej niezapomnianej wyprawy, a także pomoże w pakowaniu.

Oprócz opisu wszystkich najważniejszych rzeczy do zorganizowania - sala weselna, dekoracja, zaproszenia, wypieki, zaręczyny i wiele innych i wielu porad, propozycji, schematów, tabeli i zestawień niezbędnych przy sprawnym i skutecznym planowaniu uroczystości weselnej każdy rozdział zawiera sporo miejsca na notatki III.

organizer slubny a4 zdjecie4
organizer slubny a4 zdjecie5

Folder z piętnastoma kieszeniami. Pozwoli zachować w jednym miejscu wszystkie niezbędne informacje, umowy i wizytówki zebrane podczas przygotowań. Oprócz doskonałego planera, dzięki któremu nie przeoczy się żadnej ważnej sprawy Organizer stanowi pamiątkę dla młodej pary czy może być doskonałym prezentem po zaręczynach.

ORGANIZER ŚLUBNY

Autor: Inka Dźwierzyńska

Format: A4 - 158 stron

ISBN: 978-83-929659-0-9

Stan: Nowy (twarda oprawa)

Cena: 99,90 zł 39,90 zł

organizer slubny a4 zdjecie6
organizer slubny a4 zdjecie7
95,14 PLN